Технічна підтримка

Безперервна

сервісна підтримка ПЗ та обладнання компанії

Повний спектр послуг для підтримки ІТ-відділу компанії - від інсталяції і налаштування ПЗ до підтримки апаратного забезпечення з гарантійним і післягарантійним супроводом

Сертифіковані спеціалісти компанії «МЕТЕОР АЙТІ» виконують аналіз технічного забезпечення , створюють пакет рекомендацій щодо поліпшення характеристик різних компонентів дійсної системи та впроваджують необхідні зміни.

Ми виконуємо сервісний супровід систем управління базами даних (СУБД IBM DB2, Oracle та ін.), систем резервного копіювання (IBM Tivoli Storage Manager / Spectrum і ін.), операційних систем (AIX, Linux, Windows і ін.), програми для інтеграції компонентів в іфнраструктуре IBM WebSphere та інших програм, необхідних для забезпечення роботи підприємства.

Ремонт старої техніки знижує сукупну вартість обладнання за рахунок подовження термінів його експлуатації. По завершенню робіт ми надаємо відповідну документацію. Ми можемо проконсультувати спеціалістів вашої компанії стосовно правил експлуатації та обслуговування техніки в офісі компанії або по телефону. Співпрацюючи з нами, безперервність роботи вашого бізнесу буде забезпечена.

Послуги

для стабільної роботи компанії

Післягарантійний супровід обладнання
Проведення планових та профілактичних робіт , заміна компонентів після закінчення гарантійного періоду
Технічна підтримка програмних рішень
Безперервна технічна підтримка програмної продукції та систем електронного документообігу
Технічний аудит обладнання
Оцінка стану обладнання та підготовка рекомендацій для поліпшення його технічних характеристик
Впроваджуйте

Сучасні технології

у Ваш бізнес

Відгуки

Що про нас кажуть

наші клієнти?