Названі кращі антивіруси для Windows 10

  • Головна
  • Названі кращі антивіруси для Windows 10

Як багато хто напевно знають, з кожним роком кількість різних хакерських атак стрімко зростає, а відбувається це з тієї простої причини, що хакерів стає все більше, також як і людей, що використовують різну електроніку. Сьогодні, 2 лютого 2020 року, був опублікований список найкращих антивірусів для комп’ютерів, що працюють під управлінням Windows 10 і будь-яких інших ОС компанії Microsoft. Склали такий рейтинг експерти з незалежної організації AV-Test, які перевірили понад два десятки найпопулярніших додатків, призначених для захисту електроніки. Всі антивіруси тестували за єдиними критеріями, щоб можна було легко і просто визначити, які з таких є краще за інших, а які так і зовсім не варто навіть використовувати.

Як перевіряли

Всього в дослідженні брало участь близько трьох десятків найпопулярніших і відомих антивірусів, всі з яких піддали однаковим випробуванням. Робили це заради того, щоб таким чином перевірити їх надійність в реальних загрозах. Крім ступеня захищеності, фахівці також враховували зручність використання, в тому числі інтерфейс, продуктивність і витрату енергії. Кожен антивірус, який сумарно набрав більше п’яти балів, можна використовувати, запевняють фахівці AV-Test. Вони відзначають, що інтерфейс такого роду ПО дуже часто змінюється, а ступінь захисту сильно залежить від конкретних загроз, тому якщо раптом зараз якісь антивіруси є кращими в своєму класі, вже через кілька тижнів вони можуть позбутися такого статусу.

Кращий антивірус для Windows 10

Станом на кінець грудня 2019 року, коли і проводилося дослідження, найкращими антивірусами для комп’ютерів на базі Windows 10 і інших операційних систем компанії Microsoft визнали Bullguard Internet Security, Kaspersky Internet Security і Norton Security. Вони отримали найвищий бал у всіх можливих категоріях, а слідом за ними з невеликим відривом йдуть такі додатки для захисту, як AhnLab V3, Avast Free Antivirus, Avira Pro 15. Цікаво, що в список непоганих антивірусів потрапив стандартний Windows Defender з «вінди », проте, за словами фахівців, він при своїй роботі споживає занадто багато ресурсів, а його інтерфейс є складним і заплутаним, особливо коли мова заходить про те, щоб додати якісь файли в список виключень, щоб антивірус на такі не спрацьовував.

Також експерти визнали антивіруси eScan ISS і Total AV цілком непоганими, але при наявності безкоштовних більш кращих аналогів сенсу в таких просто немає. З огляду на, що базовий Windows Defender забезпечує оптимальний рівень захисту, нехай і не максимальний, переважній більшості користувачів можна просто не морочитися з вибором іншого ПО для захисту, тому що вже вбудоване в Windows 10 рішення коректно працює, захищаючи власника комп’ютера від різних загроз, що виходять з інтернет-простору. Практично всі антивіруси, які брали участь в тестуванні, є платними, тобто для них потрібно купувати ліцензію, тому в даному конкретному списку будь-яке безкоштовне ПО виглядає автоматично більш виграшно. В число такого входить легендарний Avast, який працює безкоштовно.